Jura

JURA

Tai automatinių kavos aparatų lyderė visame pasaulyje. Ši šveicarų kompanija pasižymi aukšta kokybe ir pelnytu patikimumu.

Šveicarijos bendrovė – tai vienintelis prekės ženklas pasaulyje, dėmesį skiriantis vien tik aukščiausios klasės kavos aparatams, kurie siejami su aukščiausios kokybės kavos gėrimais, absoliučiu naudojimo paprastumu ir pribloškiančiu dizainu.

Kavos aparatai namams

Platus asortimentas tiek mėgstantiems espresso ar juodą kavą, tiek kavos gėrimų su pienu mėgėjams. JURA kavos aparatai pasižymi kokybe, o savo dizainu tampa ne prietiasu, o interjero detale.

Profesionalūs kavos aparatai

JURA yra žinomas lyderis profesionalių kavos aparatų linijoje. Šie aparatai skirti barams ir kavinėms, viešbučiams – vietoms, kur reikia paruošti didelius kiekius kavos gėrimų. Mūsų asortimente rasite platų JURA profesionalių kavos aparatų pasirinkimą – profesionalių ir sukurtų verslui!

Priežiūros priemonės

Priežiūra yra svarbi norint užtikrinti, jog kavos aparatas veiktų puikiai, o paruošiama kava visada atitiktų Jūsų poreikius. Kol JURA kavos aparatai didžiąją dalį priežiūros atlieka patys, pieno sistemos valymas ir kalkių šalinimas yra svarbi priežiūros dalis, norint visada mėgautis pačiu tobuliausiu gėrimu!

AromaG3 malūnas

Sumani vandens sistema (I.W.S.®) su CLARIS Smart

Sumani aromatingos kavos ruošimo sistema (I.P.B.A.S.©) ir kavos ruošimo impulsiniu būdu technologija (P.E.P.®)

Pieno ir pieno putų ruošimas, temperatūros keitimas

Kokio produkto ieškote?