Jura indai

Nustebinkite ir sužavėkite savo svečius patiekdami kavą subtilaus dizaino espresso kavos puodelyje. Jura kavos aparatų indai sukurti iš stiklo, kuriuos lengva prižiūrėti ir valyti – stiklas nesugeria pieno kvapo ir nesuteikia nepageidaujamo poskonio, kas garantuos, jog atsiskleis pačios maloniausios kavos natos. Mėgaukitės tobula kava savo namuose.

 • Cappuccino puodeliai JURA

  29.99  PVM

  Pats geriausias espresso padengtas lengva, gracinga pieno puta, kuri papuošiama kakavos milteliais, šokolado padažu ar profesionaliais latte art piešiniais – malonumas akiai ir gomuriui. Suteikite išskirtinumo savo kūriniui su šiais cappuccino puodeliais.

 • Kavos puodeliai JURA

  29.99  PVM

  Pateikite savo tobulą kavą tinkamai ir kasdien mėgaukitės gardžia puta iš balto JURA puodelio. Šį elegantišką puodelį žymusis dizaineris Wolfgangas Jönssonas sukūrė specialiai JURA kompanijai.

 • Espresso puodeliai JURA

  29.99  PVM

  Juoda kaip naktis, karšta kaip ugnis ir karūnuojanti riešutų spalvos puta – štai kokia turi būti tikroji espresso kava. Jei norite mėgautis ne tik pirmuoju gurkšniu, o visu espresso gėrimu, tuomet paruoškite jį į elegantiškąjį espresso puodelį.

 • Latte macchiato stiklinės JURA

  19.99  PVM

  Krištolinės, šviesą atspindinčios latte macchiato stiklinės leidžia Jums sukurti tobulą trijų sluoksnių latte macchiato. Aukščiausio lygio malonumas akims ir gomuriui!

 • Espresso stiklinaitės JURA

  19.99  PVM

  Gera espresso kava turi būti juoda kaip naktis, karšta kaip ugnis ir padengta gausia puta. Su šiomis stiklinaitėmis Jūs galite mėgautis savo paruoštu espresso jau prieš pirmąjį gurkšnį.

Kokio produkto ieškote?