Jura priežiūros priemonės

JURA kavos aparato priežiūros priemonės užtikrins kavos aparato švarą, sklandų ir ilgalaikį jo darbą. Norint mėgautis tyro skonio kava ilgą laiką, kavos aparatą būtina reguliariai valyti, nukalkinti ir filtruoti vandenį. JURA kavos aparatų priežiūros priemonės (nukalkinimo ir valymo tabletės) puikiai išvalo aparato virimo mazgą bei likusius mechanizmus, bet ir apsaugo nuo užkalkėjimo, riebalų ir tirščių kaupimosi kavos aparate. Naudojant nefiltruotą vandenį, nepamirškite naudoti vandens filtro. Tokiu būdu užtikrinsite vandens nešvarumų pašalinimą, kavos tyrumą ir ilgalaikę kavos aparato apsaugą nuo kalkių. Taip pat nepamirškite pasirūpinti ir kapučinatoriaus valymo skysčiu, kuris užtikrins pieno sistemos švarą.

 • Kapučinatoriaus valymo skystis 1 L, JURA

  15.72  PVM

  Kapučinatoriaus valymo skystis pašalina susikaupusias bakterijas kapučinatoriaus viduje, todėl priežiūra yra greita ir paprasta.

 • CLARIS Smart filtras JURA

  13.99  PVM

  Sumanus vandens filtras

  98% kavos sudaro vanduo. Taigi, norint paruošti tobulą kavą vanduo turi atitikti aukščiausios kokybės standartus. JURA sukūrė revoliucinį CLARIS Smart filtrą. Pirmą kartą istorijoje, pasitelkus RFID (Atpažinimas Radijo Dažniu) technologiją, kavos aparatas nuolatos palaiko nepertraukiamą ryšį su filtru. Į vandens talpą įstačius filtrą, jis iškart yra automatiškai aktyvuojamas kavos aparato programoje, kuri praneša, kuomet reikia pakeisti filtrą. Tai ne tik palengvina filtro pakeitimo procedūrą, bet ir užtikrina optimaliausią filtro efektyvumą.

 • CLARIS Blue vandens filtras JURA

  13.99  PVM

  98 % kavos sudaro vanduo. Kuo geresnė vandens kokybė, tuo grynesnis ir mažiau kavai nebūdingų atspalvių turintis aromatas. CLARIS patikimai filtruoja vandenį, lieka tik tai, kas reikalinga puikiai kavai paruošti – grynas vanduo, kad galėtumėte mėgautis tikra kava.

  Nauja apsaugos formulė sukurta specialiai moderniems kavos aparatams, atsižvelgiant į vieno mygtuko paspaudimo cappuccino ruošimo funkciją. Į formulę įtrauktas mineralas, kuris suriša kalcio karbonatą.
  Taigi jis nepatenka į kavos aparato vandens sistemą ir apsaugo vamzdelius nuo užsikišimo,  net jei kava dažnai ruošiama naudojant garus.

  Tačiau CLARIS filtras gali dar daugiau: jis ne tik neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, bet ir pašalina daugelį tų medžiagų, kurios gadina kavos kvapą ir skonį, o mineralai ir fluoridai, kurie svarbūs sveikatai, lieka.

 • CLARIS White vandens filtras JURA

  13.99  PVM

  Kiekvienas, kuris kada nors gėrė gaivaus šaltinio vandens, žino, koks yra skirtumas tarp vandens, kuris tarsi gyvybės eliksyras ir to apdoroto skysčio, kuris teka iš mūsų čiaupų. Naudodami CLARIS vandens filtrą, visada būsite tikri, kad vanduo skirtas ruošti Jūsų kavai arba arbatai bus grynas.

 • 2 etapų kalkių šalinimo tabletės JURA

  12.99  PVM

  Kalkių nuosėdos yra didžiausias priešas automatiniams kavos aparatams.

  Siekdamas pailginti savo kavos aparatų tarnavimo trukmę, gamintojas „JURA“ sukūrė 2 etapų kalkių šalinimo tabletes, kurios švelniai pašalina kalkių nuosėdas ir tuo pat metu apsaugo jūsų kavos aparatą.

  Kalkių šalinimas 2 etapais

  Specialiai „JURA“ kavos aparatams sukurtos kalkių šalinimo tabletės ištirpsta per optimalų laiką, efektyviai pašalina kalkes ir suteikia ilgai išliekančius rezultatus.

  Kalkių šalinimo procedūrą dabar sudaro du etapai:

  • Pirmasis etapas: iš kavos aparato kruopščiai pašalinamos visos kalkių nuosėdos.
  • Antrasis etapas: užsandarinama kavos aparato skysčių tekėjimo sistema bei užtikrinama ilgalaikė vamzdžių ir termobloko apsauga nuo korozijos.

  Tik originalios „JURA“ kalkių šalinimo tabletės užtikrina visišką švarą ir apsaugą. Mūsų kavos aparatų apsauginės priemonės buvo kruopščiai optimizuotos, kad būtų suderinamos su „JURA“ automatiniuose kavos aparatuose vykstančiais procesais ir medžiagomis.

  Be fosfatų

  Gamintojas „JURA“ jau seniai rūpinasi aplinkosaugos problemomis ir tvariu išteklių bei energijos naudojimu. Todėl „JURA“ originaliose kalkių šalinimo tabletėse nėra fosfatų. Dėl optimizuotos kalkių šalinimo tablečių sudėties užtikrinama jų atitiktis TÜV higienos reikalavimams ir tuo pat metu tausojama aplinka bei suteikiama galimybė gaminti puikią kavą.

 • CLARIS Smart mini filtro kasetė JURA

  10.99  PVM

  Išmanusis vandens filtras

  Kavą sudaro 98 % vandens. Tad norint išgauti nepriekaištingą kavos skonį, labai svarbu naudoti aukščiausios kokybės vandenį. JURA gaminami „CLARIS Smart“ filtrai išreiškia visiškai naują požiūrį į vandens filtravimą. Pirmą kartą naudojama RFID (radijo dažnių atpažinimo) technologija leidžia kavos aparatui pačiam nuolat tikrinti filtro būklę. Jis aptinka naujai įdėtą filtrą ir automatiškai įjungia atitinkamą režimą. Nuolat rinkdamas informaciją apie filtro naudojimą jis gali įspėti naudotoją, kai filtrą reikia pakeisti. Tai ne tik palengvina filtro naudojimą, bet ir užtikrina optimaliausią jo veikimą.

 • 2-jų ciklų valymo tabletės JURA

  8.99  PVM

  Efektyvus valymas, ilgalaikė apsauga

  Norint išlaikyti aukštą ruošiamos kavos kokybę tinkama automatinio kavos aparato priežiūra ir higienos laikymasis yra labai svarbu.

 • Mikropluošto šluostės JURA

  7.99  PVM

  Naudodami specialaus mikropluošto šluostes lengvai, paprastai ir efektyviai nuvalysite bet kurį JURA kavos aparatą.

 • Šluostė metaliniams paviršiams JURA

  6.99  PVM

  Norint garantuoti nepriekaištingą kavos aparato išorės išvaizdą reikia pasirinkti tinkamas priežiūros priemones.

  Kavos aparato priežiūrai JURA siūlo naudoti šias švelnias, bet puikiai valančias šluostes.

 • Kapučinatoriaus valymo skystis 250 ml, JURA

  6.99  PVM

  Kapučinatoriaus valymo skystis pašalina susikaupusias bakterijas kapučinatoriaus viduje. Su šiuo skysčiu priežiūra yra greita ir paprasta.

Kokio produkto ieškote?