Kavos Aparatų Remontas

Kodėl rinktis mus?

SKAMBUČIAI PRIIMAMI 24 VAL. PER PARĄ, 7 DIENAS PER SAVAITĘ!
SMULKŪS GEDIMAI TVARKOMI PER 1 D.D.
DOVANA! - KIEKVIENAM KLIENTUI
NEMOKAMAS KAVOS APARATO PAĖMIMAS VISOJE LIETUVOJE

Kaip viskas vyksta?

Priimame kavos aparatą remonto centre

Atliekame gedimų diagnostiką

Nustatome detalių bei darbų kainą

Informuojame Jus

Darbus pradedame tik gavę patvirtinimą iš Jūsų

Priimame kavos aparatą remonto centre

Atliekame gedimų diagnostiką

Nustatome detalių bei darbų kainą

Informuojame Jus

Darbus pradedame tik gavę patvirtinimą iš Jūsų

Patikrinkite kavos kokybę, kavos malimą, kavos dozę, vandens kiekį puodelyje bei virimo mechanizmo būklę.

Kiekvieną kavos rūšį kavos aparatai bei malūnėliai mala skirtingai, taigi kas kartą keičiant kavos rūšį reiktu sureguliuoti ir kavos rūpumą.

Gali būti kelios priežastys viena iš jų kad per stipriai sumala kavos pupeles tai reikėtu pastambinti malimą, kita priežastis ta kad galbūt Jūsų kavos aparate prisikaupė kalkių kurias reikėtu pašalinti paleidus automatine nukalkinimo programą sekantis sprendimas išsivalyti kavos virimo mechanizmą.

Patikrinkite pieno plakimo mechanizmą jis turi būti švarus ir teisingai įdėtas, pieną rekomenduojama naudoti atvėsintą, liesą bei šviežia. Jeigu kavos aparatas nepakankamai stipriai gamina garus jums reikėtu atlikti programinį nukalkinimą.

Jūsų kavos virimo mechanizmas gali būti nepakankamai švarus, nepakankamai suteptas, arba blogai sureguliuotas kavos malūnas bei kavos dozė.

Patikrinkite ar teisingai įstatyta vandens talpa gali būti kad sistemoje atsirado oro reikėtu ji pašalinti atsukus ar paspaudus karšto vandens gaminimą ir išleisti vandeni kartu su oru.

Kiekvienos rūšies kavos aparatų vandens kiekis reguliuojasi skirtingai vieni programuojasi kiti nusistato pasukus dozavimo rankenėle treti susistabdo mygtuku Jums panorėjus. Kavos kiekį reikėtu susireguliuoti pagal Jūsų naudojamus kavos puodelius nes pakeitus puodelį tarkim į didesnį, tas pats kavos kiekis puodelyje atrodys mažesnis ir atvirkščiai.

Vandens kietumas paprastai tariant tai kiek kalkių yra Jūsų vandenyje nuo to priklauso kaip dažnai reikės atlikti nukalkinimus arba kaip dažnai keisti kavos aparato vandens filtrą. Vandens kietumas nusistato su lakmuso juostele ant kurios pavaizduotoje skalėje matosi vandens kietumas.

Vandens filtras naudojamas minkštinti vandeniui, jis prailgina kavos aparato veikimo laikotarpį, bei pagerindamas vandens kokybę pagerina ir kavos skonį. Filtrą rekomenduojama keisti kas du mėnesius nepriklausomai nuo jo išvalyto vandens kiekio.

Skambinkite ir mes jums padėsime!

Kokio produkto ieškote?