KAVOS APARATŲ REMONTAS

AŠ KĘSTUTIS, JEI KILTŲ KLAUSIMŲ, AR PRIREIKTŲ PATARIMO SUGEDUS KAVOS APARATUI, MIELAI PAGELBĖSIU.

SKAMBUČIAI PRIIMAMI 24 VAL. PER PARĄ 7 DIENAS PER SAVAITĘ!

+370 690 444 88
LABAS@COFFEE24.LT

1. TELEFONINĖ KONSULTACIJA
2. KURJERIS ATVAŽIUOS PAIMTI APARATO TIESIAI IŠ NAMŲ
3. APŽIŪRĖJĘ APARATĄ ĮVERTINSIM TAISYMO IŠLAIDAS
4. APARATAS GRĄŽINIMAS TIESIAI Į NAMUS

Aukščiausios klasės meistrai pasirūpins Jūsu mylimu kavos aparatu. Žinome, koks svarbus gali būti kavos puodelis, todėl remontą atliekame kuo skubiau ir su didžiausiu atidumu. Nedideli gedimai sutvarkomi per 1 d.d..

Daugelį metų kaupta Coffee 24 meistrų patirtis, leidžia greitai ir nebrangiai pašalinti bet kokį gedimą visų gamintojų aparatuose. Proceso metu, paaiškinsime gedimo priežastį, kainodarą ir kaip gedimų išvengti ateityje.

Paskambinkite dėl konsultacijos – įvertinus situacija nuspręsim ar reikės aparatą pristatyti į mūsų dirbtuves. Jūsų patogumui, didžiuosiose Lietuvos miestuose kurjeris atvyktų pasiimti aparato tą pačią darbo dieną, iškvietus iki 15:00.

Kiekvienas klientas gauna dovanų, bei garantiją, kad gedimas buvo sutvarkytas 100%.

REMONTAS NUO 1d.d
DOVANA! KIEKVIENAM KLIENTUI
NEMOKAMOS KURJERIO PASLAUGOS VISOJE LIETUVOJE!

Patikrinkite kavos kokybę, kavos malimą, kavos dozę, vandens kiekį puodelyje bei virimo mechanizmo būklę.

Kiekvieną kavos rūšį kavos aparatai bei malūnėliai mala skirtingai, taigi kas kartą keičiant kavos rūšį reiktu sureguliuoti ir kavos rūpumą.

Gali būti kelios priežastys viena iš jų kad per stipriai sumala kavos pupeles tai reikėtu pastambinti malimą, kita priežastis ta kad galbūt Jūsų kavos aparate prisikaupė kalkių kurias reikėtu pašalinti paleidus automatine nukalkinimo programą sekantis sprendimas išsivalyti kavos virimo mechanizmą.

Patikrinkite pieno plakimo mechanizmą jis turi būti švarus ir teisingai įdėtas, pieną rekomenduojama naudoti atvėsintą, liesą bei šviežia. Jeigu kavos aparatas nepakankamai stipriai gamina garus jums reikėtu atlikti programinį nukalkinimą.

Jūsų kavos virimo mechanizmas gali būti nepakankamai švarus, nepakankamai suteptas, arba blogai sureguliuotas kavos malūnas bei kavos dozė.

Patikrinkite ar teisingai įstatyta vandens talpa gali būti kad sistemoje atsirado oro reikėtu ji pašalinti atsukus ar paspaudus karšto vandens gaminimą ir išleisti vandeni kartu su oru.

Kiekvienos rūšies kavos aparatų vandens kiekis reguliuojasi skirtingai vieni programuojasi kiti nusistato pasukus dozavimo rankenėle treti susistabdo mygtuku Jums panorėjus. Kavos kiekį reikėtu susireguliuoti pagal Jūsų naudojamus kavos puodelius nes pakeitus puodelį tarkim į didesnį, tas pats kavos kiekis puodelyje atrodys mažesnis ir atvirkščiai.

Vandens kietumas paprastai tariant tai kiek kalkių yra Jūsų vandenyje nuo to priklauso kaip dažnai reikės atlikti nukalkinimus arba kaip dažnai keisti kavos aparato vandens filtrą. Vandens kietumas nusistato su lakmuso juostele ant kurios pavaizduotoje skalėje matosi vandens kietumas.

Vandens filtras naudojamas minkštinti vandeniui, jis prailgina kavos aparato veikimo laikotarpį, bei pagerindamas vandens kokybę pagerina ir kavos skonį. Filtrą rekomenduojama keisti kas du mėnesius nepriklausomai nuo jo išvalyto vandens kiekio.

Skambinkite ir mes jums padėsime!

Kokio produkto ieškote?

Pradėti pokalbį
1
Close chat
Sveiki! Norėdami užduoti klausimą - paspauskite mygtuką "Pradėti pokalbį"

Pradėti pokalbį

Skambinti Coffee24.lt