COFFEE24 kavos pupelės MEXICO 1 kg

COFFEE24 kavos pupelės MEXICO 1 kg

19,99 €

Sena kaina: 21,96 €

Akcijos 19,99 €

Būsena: Prekyboje

Kavos tipas : kavos pupelės
Sudėtis: 100 % arabika
AR
Aprašymas
Meksika... Tai bent temperamentas! O jos perlai – kavos pupelės. Kavos kelias yra ilgas ir sudėtingas. Daugybė darbščių rankų prisiliečia prie skurdžios žemės, prie kiekvieno kavamedžio daigelio, prie kiekvienos uogos surinkimo. Turbūt todėl kava yra vertinama visame pasaulyje su pagarba ją užauginusiems žmonėms.

Išlaikant šią pagarbą kultūrai, sumaišėme Meksikos temperamentą, jos kontrastingą, nenuspėjamą bei užgrūdintą charakterį. Dabar patogiai įsitaisykite, sumalkite pupeles malūnėliu arba kavos aparatu, užpilkite karštu vandeniu. Sustokite akimirkai. Skonių paletė nublokš į Meksikos aštriabriaunius kalnus, sušildytus saulės, kur atsiveria beribiai plotai, o švelnus vėjas tarsi Bachas prideda bohemos...

Pasaldinta cukrumi ir pabarstyta cinamonu, nukels į Meksikos senamiesčius ir gatvės ritmu alsuojanti gyvenimą. Kiekvienas gurkšnis, tarsi ant gatvės sienų nutapyta vietinių kasdienybė.

Šis kavos pupelių mišinys yra vienas stabiliausių ir geriausiai atspindinčių tikros kavos charakterį. Pupelės nėra skirtos masinei prekybai, todėl skrudinamos lėtai, taip išgaunamos geriausios jos savybės.

Kavos tipas : kavos pupelės
Sudėtis: 100 % arabika
Skrudinta Lietuvoje
Skrudinimo temperatūra: 89 °C
Skrudinimas: vidutinis
Galima paruošti: Espresso, Latte, Cappuccino ir kt.
Tinka kavos aparatams
Svoris: 1KG

Kavos pupelių užauginimo šalis: Meksika

Norite sužinoti daugiau apie Coffee24 kavą? Susisiekite:

+370 690 444 88 arba labas@coffee24.lt